+48 886 227 965

O Firmie

„ZUBEK” – domy drewniane z bali
Firma Remontowo-Budowlana „ZUBEK” działa na rynku od roku 2006. Od początku swojej działalności związana jest z rynkiem budowlanym, która w szczególności zajmuje się budowaniem domów z drewna. Zatrudnia ona największych fachowców z całego Podhala, którzy dzięki swoim wrodzonym talentom oraz znajomości „fachu” wzbogacają naszą firmę i którzy doskonale znają się zarówno na budowie domów jak i na wszystkim co jest związane z obróbką drzewa. Realizując konstrukcje o różnym stopniu złożoności systematycznie poszerzaliśmy umiejętności naszej kadry dochodząc do wysokiego stopnia zaawansowania w tej dziedzinie. Nasza przygoda z budownictwem osadzona jest w bogatych tradycjach rodzinnych, kiedyś budowaliśmy głównie domy drewniane z bali. Staramy się w swojej działalności łączyć tradycję i doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i architektonicznymi ostatnich lat.

Efektem tego jest realizowanie projektów zarówno na rynku lokalnym jak i w całym kraju. Przez cały okres swojej działalności, firma zyskuje uznanie na rynku lokalnym a kreatywność zespołu intensyfikuje jej rozwój.

Profesjonalne doradztwo, fachowość, kompleksowa obsługa, oraz wywiązywanie się z umów w określonych terminach, przyczynia się do powiększenia grona zadowolonych klientów a także poszerzenia asortymentu usług. Dajemy klientom to czego oczekują ale więcej niż się spodziewają.